![фото мера](/storage/files/29Apr2015_14-20-40M_skiy_golova_m_sta_N_zhina.png)
![фото мера](/storage/files/26Nov2015_12-06-05Obraniy_Sekretar_m_sko_radi.jpg)
Статистика
-
Зараз на сайті:91
-
Переглядів:3145502
-
Візитів сьогодні:427
-
Візитів всього:1364332
Погода
вологість:
тиск:
вітер:
«23-річниця Незалежності виявилася непростою для нашого народу. Ще не загоїлися рани Майдану, а на сході України розпочалися воєнні дії. Історія поставила перед нами нове випробування – АТО, яке ми повинні достойно пережити. Адже дух народу, дух нації, яка бореться за свободу й незалежність не можна зламати. Вони зробили свій внесок, ціною власного життя в нову історію. Герої не вмирають. Слава про них залишиться в віках.